Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece selen aktarımı derunin bileğil, aynı zamanda zevk derunin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) yârenlik yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız herhangi biriyle bünyelabildiği gibi hassaten tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri tarafından bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve yârenlik etme üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş edinmek derunin sadece nickname (eğreti insan) kaydetmek ehliyetli olurken bazenlarındaysa sohbete mirlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program boşluk simaünü kullanarak sadece makalelı, makalelı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü gibi tercihe rabıtlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kısa müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı anlık mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir özge pop chat program olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://vanwebtasarimseo.name.tr/ https://musteritemsilcisi.name.tr/ https://verikurtarmahizmetleri.name.tr/ https://nakliyeci.name.tr/ https://backlinkpaketleri.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al